El Negma - Chovatelská stanice faraonských psů

 

   
  Úvod     El Negma     Naši psi     Štěňata     Vrhy     Faraonský pes     Fotogalerie     Video     Odkazy     Adopce     Kontakty     English »  

 

Novinky a aktuality


19.4.2010 Fotky

19.4.2010 Fotky Opět se nám nasbíralo pár fotek do galerií od páníčků, moc děkujeme!!
Izida (Angel Eyes of Izida El Negma)
Nagi (Burnished Nugget El Negma)
Safi (Bronze Delight El Negma)

11.4.2010 Národní výstava psů, Ostrava

11.4.2010 Národní výstava psů, Ostrava Dnes jsme měli cestu na výstavu opravdu rychlou, ale stejně tak i cestu z výstavy :o) Byli jsme na národní výstavě v Ostravě, sedm faraonů posuzovala rozhodčí Božena Ovesná. Chilli (Sharqyia American Queen of Samba) si změřila síly se svou sestrou Randi, i když se líbila rozhodčí více, dostala jen známku výborná 1 bez titulu.
Výsledky zde
fotky zde.

5.4.2010 Safi, Edmé

5.4.2010 Safi, Edmé Safinka (Bronze Delight El Negma) je již u své nové rodiny v USA. Cesta byla dobrodružná, v pátek nám uletělo kvůli spadlým stromům přes koleje letadlo... A tak se výlet do New Yorku zkrátil na jeden den. Těšíme se na nové zprávy o Safince, moc nám chybí...
V pondělí pro mě přijela na letiště Jana s Edmé (Bewitching Obsession El Negma), udělaly jsme si hezkou procházku a jela jsem domů. Edmé jsem viděla po měsíci a je to nádherná holčička :)
Také jsme nahráli nové fotky do galerií obou holčiček...

27.3.2010 Národní výstava psů Nitra, SK

27.3.2010 Národní výstava psů Nitra, SK Vyrazili jsme na naši letošní první výstavu do Nitry, na Národní výstavu psů. Rozhodčí pro faraony pan Giafranco Bauchal z Itálie posuzoval dohromady osm faraonů. Chilli (Sharqiya American Queen of Samba) byla poprvé přihlášena do třídy mladých a získala tituly V1, CACJ a BOB!!!
Fotky zde
Kompletní výsledky zde.

26.3.2010 Fotky

26.3.2010 Fotky Byla jsem v Praze a navštívila Malinu, druhý den pak za mnou přijel Boltík s paničkou Marcelou. Je moc fajn mít štěňátka v dosahu a moci vidět jak se vyvíjejí :)
Přidali jsme do galerií nové fotky, jmenovitě:
Kesi (Cassiopea Spirit of Millenium)
Boltík (Bolt from the Blue El Negma)
Jewel (Bedazzling Jewel El Negma)
Safi (Bronze Delight El Negma)

22.3.2010 Kesinka

22.3.2010 Kesinka Dnes má naše Kesinka (Cassiopea Spirit of Millenium) šesté narozeniny! Čas moc rychle ubíhá, je to nedávno co jsme ji z Plzně v noci vezli domů jako dvouměsíční miminko... V pět ráno po příjezdu místo spánku běhala v obýváku, štěkala a cupovala koberec :o)

21.3.2010 Fotky

21.3.2010 Fotky Dostali jsme konečně fotky Naggiho (Burnished Nugget El Negma) a novou postojovku Helmi (Babylonian Pearl El Negma). Moc děkujeme páníčkům!

14.3.2010 Buggy

14.3.2010 Buggy Dostali jsme od paničky Vendulky fotky Buggynky (Babydoll El Negma) ze štěňátkovské školičky, kde byla v sobotu poprvé. Zvládla to na jedničku, je to moc šikovné štěňátko a přivolání zvládá levou zadní :o)

9.3.2010 SAFI

9.3.2010 SAFI Posledním štěńátkem u nás doma je Safinka (Bronze Delight El Negma). Nyní čekáme na veterinární podmínky a vyřizujeme různé nutnosti ohledně jejího odletu do nového domova. Safinka se stane součástí dvou spolupracujících amerických chovatelských stanic TiaRa chovatelky Kimberly Grega (New York) a Nekabu chovatelky Jan Ault (Ohio). Bydlet bude s Kim a jejími faraony. Jsem velmi ráda, jejich typ faraonů se mi již delší dobu velmi líbí.

9.3.2010 Nofé fotky

9.3.2010 Nofé fotky Nahráli jsme opět mnoho nových fotek našich miminek ale i Kesi a Chilli.
V galeriích Kesi (Cassiopea Spirit of Millenium), Chilli (Sharqiya American Queen of Samba) jsou nové postojovky.
A v galeriích štěníků různé fotečky ze života, u některých i postoje :)
Boltík (Bolt from the Blue El Negma)
Helmi (Babylonian Pearl El Negma)
Buggy (Babydoll El Negma)
Safi (Bronze Delight El Negma)
Edmé (Bewitching Obsession El Negma)
Malina (Beyond the Stars El Negma.

19.2.2010 Fotky

19.2.2010 Fotky Konečně se mi podařilo nahrát kompletně všechny fotky do profilů štěňátek. Nové fotky můžete najít téměř ve všech galeriích našich děťátek... Angel Eyes Of Izida, Amber Soul, Am´Desert Orchid, Arabian Jasmin..
A pak fotky našich malých dětiček Bolt from the Blue El Negma, Babylonian Pearl, Beyond the Stars, Bewitching Obsession, Bedazzling Jewel, Bronze Delight a Babydoll...
Moc děkujeme majitelům za fotečky!

Při procházení složek jsem našla a nahrála i několik fotek jako malou vzpomínku na Amonka (All My Dreams El Negma), který nás téměř před rokem traticky opustil.

31.1.2010 SAFI

31.1.2010 SAFI Pomalu se nám scházejí fotky štěňátek z nových domovů, během týdne snad budeme mít hotovy profily a fotogalerie a tak si budete moci prohlížet jak naše štěňátka rostou :o)

Hledáme domov pro holčičku z tohoto vrhu, kterou majitel odřekl pár dní před odběrem. Jde o "šedou" holčičku Bronze Delight El Negma *SAFI*, pro kterou hledáme zájemce o výstavy, chov nebo sport. Safi je moc krásná faraoní holčička a byla ze všech nejpodobnější mamince Kesi.

18.1.2010 Nugget a Bleška

18.1.2010 Nugget a Bleška V sedm hodin ráno jsme jeli odvézt Nuggeta - Burnished Nugget El Negma & Blešku - Brazen Beauty El Negma na polskou hranici kde na nás s autobusem čekala Masha. Zprávy od Mashi hovoří, že cesta probíhá bez problému a pupíčci jsou hodní. Už se moc těšíme na zprávy z nových domovů!

17.1.2010 Nové fotky

17.1.2010 Nové fotky Už dostáváme zprávičky od našich štěňátek jak se mají a i nějaké fotečky. Tvorba profilů štěňátek je již v procesu, ihned poté budou viditelné i fotečky.
Nahrála jsem také fotečky, které jsme obdrželi před týdnem od Izidy (Angel Eyes of Izida El Negma) a Mogula (Farao Anubis Crusader), děkujeme páníčkům!

16.1.2010 Ramon

16.1.2010 Ramon Večer ještě odjel do nového domova Ramon - Black Gold El Negma - černý pejsek. Bude bydlet ve slovenském Prešově s paničkou Katkou Knechtovou a její faraonkou D´Nailah Momone Tal Sannat. Ramonek prý vůbec nesmutnil a vzal to jako už opravdu velký chlap :o)

16.1.2010 Malina

16.1.2010 Malina Jeli jsme dnes do Prahy odvézt oranžovou holčičku Helmi na letiště a tak jsme vzali s sebou i pražská štěňátka a našeho Boltíka aby necestovali každý zvlášť.
Malina - Beyond the Stars El Negma - růžová holčička, bude bydlet v Praze s Lenkou Novákovou a tříletým faraoním klukem Ezarem Putimská brána. Lenka má s Malinkou velké plány, držíme palce a děkujeme za takovou super paničku! :o)
Na fotce jsem s Malinkou já, fotku od Lenky dostaneme snad co nevidět! :)

Helmi

Helmi Po předání Malinky, Edmé a Boltíka jsme jeli na letiště předat Helmi - Babylonian Pearl El Negma - oranžovou holčičku, která bude bydlet ve Finsku s paničkou Jennou Leino a téměř dvouletým faraoním parťákem Northgate´s Forever N Ever.

16.1.2010 Edmé

16.1.2010 Edmé Edmé - Bewitching Obsession El Negma - žlutá holčička bude bydlet stejně jako Malina v Praze, a to se svou novou paničkou Janou Křížkovou, která už na faraonka čeká moc moc dlouho. Společnost jí bude dělat 13ti-letá kříženka vzhledem a hlavně temperamentem podobná faraonským ušákům :)


 


Náhodné fotografie Úvod | Nahoru  
 - 12-12-23  - 12-12-22  - 12-12-22  - 12-12-18 18 days
    Úvod   |   El Negma   |   Naši psi   |   Štěňata   |   Vrhy   |   Faraonský pes   |   Fotogalerie   |   Video   |   Odkazy   |   Adopce   |   Kontakty   |   © 2013 - 2018 by B7 design