El Negma - Chovatelská stanice faraonských psů

 

   
  Úvod     El Negma     Naši psi     Štěňata     Vrhy     Faraonský pes     Fotogalerie     Video     Odkazy     Adopce     Kontakty     English »  

 

9.10.2009 Světová výstava psů

9.10.2009 Světová výstava psů Včera se v Bratislavě konala světová výstava psů. Faraonů bylo přihlášených 37, které posuzoval dánský rozhodčí Jorgen Hindse.
Povídání v příloze!
Best In Show faraonský pes Northgate´s As You Like It!!!
Fotky zde.
Plné výsledky zde.

Na této výstavě jsme měli přihlášenou Chilli, Bruna, Mogula (Farao Anubis Crusader) a také zde byla přihlášená Jasmin (Arabian Jasmin El Negma).
Mogulek na výstavu nepřijel jelikož po srpnové zloměnině zadní nožky stále mírně kulhá. Tak stejně kulhá i Bruno, ale jeho jsme se rozhodli s sebou vzít a "uvidíme".
Místo Mogulka jsem ve třídě dorostu pomohla majitelce vystavit milého pejska El-Kaab, a vyhráli jsme! :o)
U Bruna nebylo vůbec jisté zda bude vystaven, již delší dobu kulhá a klidový režim doma a častější návštěvy veterinářů mu moc sebevědomí nepřidaly a tak už v srpnu v Bratislavě nebylo předvedení idální. Jelikož nožka byla v přádku tak jsme se rozhodli to zkusit. V jeho třídě měl opravdu obrovskou konkurenci čtyř krásných mladých psů z těch nejlepších evropských chovatelských stanic. Bohužel se bál rozhodčího, dostal sice krásný posudek, ale kvůli "špatnému temperamentu" dostal známku "nedostatočný", která ale není ve výstavním řádu FCI, tudíž zřejmě neposouzen. Myslím, že některým lidem jeho výsledek udělal radost... Věřím ale, že Ti kdo mu opravdu fandí, mu po všech velkých titulech které si v létě "vyběhal" tento jeden neúspěch odpustí ... Bruna nyní necháme od výstav odpočinout aby znovu získal důvěru v cizí lidi a budeme pokračovat příští sezonu.
Dále nastoupila v dorostu feneček Chilli spolu s dvěma mladšími fenečkami z Finska. Obě porazila a získala známku Velmi nadějný 1!
V třídě mladých fenek nastoupila naše prvorozená holčička Jasmin. Je to taková nevycválaná potvůrka, manipulující svou paničkou :o) Rozhodčího se trochu bála a nenechala jej podívat na zuby za což si vysloužila známku "dostatečný", což mě dost zamrzelo...

Hned po posuzování nastal zmatek, protože jsem zjistila že mi byla zaměněna karta s posudkem od Chilli. Půlhodinové vyběhávání po celé výstavě a hned běžíme do závěreček na BIS Puppy. Chilli je posuzována v předkruhu společně s nejhezčím pejskem a vyhrává BOB Puppy a postupuje do finále BIS puppy. Moc mě překvapilo a potěšilo když při čekání u finálového kruhu nám přišel popřát hodně štěstí rozhodčí Jorgen Hindse... Chilli se předvedla krásně, do užšího výběru jsme se ale nedostali.

Kompletní výsledky naleznete na naších stránkách v odkazu, ráda bych ale vyzdvihla několik výsledků...

BOB, Světový vítěz a Best In Group a BEST IN SHOW!!!! Northgate´s As You Like It
Světový vítěz Enigma Strike A Pose
JuniorBOB a JuniorBIG Faouziah´s Faramir
Kesinčin ženich Pharuz - Reedly Road Deep Blue res.CACIB
a nejlepší chovatelská skupina Northgate´s!!
Gratulujeme!


Moc rádi jsme potkali mnoho našich přátel a těšíme se na další shledání!

publikováno: 09.10.2009 - 22:02
 


Náhodné fotografie Úvod | Nahoru  
 - 12-12-11  - 12-12-11  - 12-12-11  - 12-12-11
    Úvod   |   El Negma   |   Naši psi   |   Štěňata   |   Vrhy   |   Faraonský pes   |   Fotogalerie   |   Video   |   Odkazy   |   Adopce   |   Kontakty   |   © 2013 - 2018 by B7 design